Etiget Berlin Yolcusu!

Etiget Berlin Yolcusu!

Post thumbnail

Etiget Esports Berlin Yolcusu!

Aksiyon dolu bir haftanın ardından temsilcimiz Etiget Esports, PGS Berlin: Avrupa Elemeleri Finali biletinin sahibi oldu!

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen mücadelenin ardından, takımımız Etiget Esports grubunu ikinci tamamlayarak online PUBG Berlin MEA kapalı elemelerden galip gelmeyi ve bir sonraki tura yükselmeyi başardı.

Takımımızın yolculuğuna kısaca göz attığımızda serüvenimiz açık elemelerden başladı. Kendi bölgemizden 137 takımı geride bırakıp çok büyük bir sonuç yakalayarak turu kazanmayı başardık.

Güçlü başlangıç yapan takımımız, IST WILD CATS ile eşit puanda olarak final maçına giriş yaptı ve agresif bir bitişe imza attı. Harika bir oyun ortaya koyan takımımız, oyunu ve konsantrasyonu kaybetmeyerek PGS Berlin Avrupa Elemeleri finaline ismini 2. sırada yazdırmayı başardı. Zorlu bir gruptan çıkmayı başaran Etiget ekibimiz, bir sonraki aşama için hak kazandı.

MEA elemeleri sona erdi ve şimdi sıra; temsilcimiz Etiget Esports’un Almanya’da gerçekleşecek olan PGS Berlin: Avrupa Elemeleri finaline ve bu uzun maraton için hazırlıklılarına başlayıp bitirmesine geldi.

Ana etkinlik alanında, ödül havuzuna atışta bulunmak için takımımız Berlin’de mücadele edecek!